Over het Motief

Filmclub Het Motief heeft zichzelf opgeheven

Na een rijke historie van meer dan 50 jaar hield per eind december 2018 filmclub Het Motief op te bestaan. De vereniging was simpelweg te klein geworden. Het in stand houden van Het Motief als vereniging bracht verplichtingen en kosten met zich mee, die niet meer in verhouding stonden tot het aantal leden.
Dat wil niet zeggen dat de leden minder enthousiast zijn voor het filmen. De laatste jaren zijn zelfs diverse films van onze leden bekroond. Denk aan de speelfilm Gehaaid van Henri van Heusden en Jaap Kieft en de jeugdfilm Het Magisch Boek der Kristallen van Lou Kruisbergen en Matthieu Willems. Die laatste film werd vorig jaar nog landelijk gekozen tot de “Beste amateurfilm van 2017”.

We gaan dus gewoon door met films maken, en blijven elkaar daarbij helpen.

Klik hier voor meer films van Het Motief.